950 SEK
1 500 SEK
KLUBBFÅTÖLJ, naturfärgad skinnklädsel, djuphäftad rygg, stomme i betsad bok, 1900-tal sitthöjd ca 46 cm
bruksslitage
864782
2021-01-18