Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PANELER, 1 par, lackarbeten, Kina, 1900-talets andra hälft, dekor i relief, ca 91x30 cm
Smärre slitage
864783
2021-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här