Edition Amour Emporio Armani Classic Armbandsur
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
EMPORIO ARMANI, Classic, armbandsur, quartzverk, stål, safirglas, krona med monogram, präglad läderrem i original, ref nr. AR 0154, diam ca 47x31 mm, garanti daterad 2013 samt box original medföljer
Bruksskick. Box med ställvis ytslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
864795
2021-02-07