Edition Amour Emporio Armani Classic Armbandsur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

EMPORIO ARMANI, Classic, armbandsur, quartzverk, stål, safirglas, krona med monogram, präglad läderrem i original, ref nr. AR 0154, diam ca 47x31 mm, garanti daterad 2013 samt box original medföljer

Bruksskick. Box med ställvis ytslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

864795

2021-02-07