Bricka/fat Asien

Bricka/fat Asien
Bricka/fat Asien
Bricka/fat Asien
Bricka/fat Asien
Bricka/fat Asien
Bricka/fat Asien
Bricka/fat Asien
Bricka/fat Asien

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BRICKA/FAT, porslin, Asien, 1900-tal, dekor i magenta, kalligrafi, ca 29x26 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

864797

Päivämäärä:

2021-01-18