Bricka/fat Asien
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BRICKA/FAT, porslin, Asien, 1900-tal, dekor i magenta, kalligrafi, ca 29x26 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
864797
Päivämäärä:
2021-01-18