Lockurna Meissen

Lockurna Meissen
Lockurna Meissen
Lockurna Meissen
Lockurna Meissen
Lockurna Meissen
Lockurna Meissen
Lockurna Meissen
Lockurna Meissen
Lockurna Meissen
Lockurna Meissen
Lockurna Meissen
Lockurna Meissen
Lockurna Meissen
Lockurna Meissen
Lockurna Meissen
Lockurna Meissen

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEISSEN, lockurna, porslin, Tyskland, 1800-talets andra hälft, dekor av figurscener i relief samt putti, detaljer i guld, höjd ca 23 cm

Nagg, locket med lagningar

864798

2021-01-18