Louis Vuitton axelbandsväska

Louis Vuitton axelbandsväska
Louis Vuitton axelbandsväska
Louis Vuitton axelbandsväska
Louis Vuitton axelbandsväska
Louis Vuitton axelbandsväska
Louis Vuitton axelbandsväska
Louis Vuitton axelbandsväska
Louis Vuitton axelbandsväska
Louis Vuitton axelbandsväska
Louis Vuitton axelbandsväska

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUIS VUITTON, axelbandsväska, 1980-tal, monogrammönster och detaljer i cognacsfärgat skinn, 22 x 29 x 5 cm, justerbart axelband

Bruksslitage

864799

2021-01-17