Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
GRANGE, stolar 6 st, grå klädsel, 1900-tal, sitthöjd 47
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, en stol något rank
864801
2021-01-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner