stolar Grange

stolar Grange
stolar Grange
stolar Grange
stolar Grange
stolar Grange
stolar Grange
stolar Grange
stolar Grange
stolar Grange
stolar Grange
stolar Grange
stolar Grange
stolar Grange
stolar Grange

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

GRANGE, stolar 6 st, grå klädsel, 1900-tal, sitthöjd 47

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, en stol något rank

864801

2021-01-18