Charles Friberg

Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHARLES FRIBERG, klädhängare/skulpturer, 1 par, brons, i form av man med fläta, signerade och daterade Ch. Friberg 1902, monterade på ekplatta, höjd ca 12, 15x15 cm

En träplatta med spricka

864802

2021-01-19