Charles Friberg
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHARLES FRIBERG, klädhängare/skulpturer, 1 par, brons, i form av man med fläta, signerade och daterade Ch. Friberg 1902, monterade på ekplatta, höjd ca 12, 15x15 cm
En träplatta med spricka
864802
2021-01-19