Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
LENNART SAND (Sverige, Född 1946): "Pine forest", olja på duk, signerad och daterad -90, ca 50x90 cm
Zustandsbeschreibung
864805
2021-01-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner