Lennart Sand oljemålning

Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

LENNART SAND (Sverige, Född 1946): "Pine forest", olja på duk, signerad och daterad -90, ca 50x90 cm

Zustandsbeschreibung

864805

2021-01-18