Harald Wiberg oljemålning

Harald Wiberg oljemålning
Harald Wiberg oljemålning
Harald Wiberg oljemålning
Harald Wiberg oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): Rådjur i skogslandskap, signerad Harald Wiberg 1946, olja på pannå, ca 49x58 cm

864807

2021-01-18