Frank Nyberg akvarell

Frank Nyberg akvarell
Frank Nyberg akvarell
Frank Nyberg akvarell
Frank Nyberg akvarell
Frank Nyberg akvarell
Frank Nyberg akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

FRANS NYBERG (Finland 1882-1962): Stadsmotiv, signerad och daterad F. Nyberg 1947, akvarell, ca 36x26 cm

Gulnad

864810

2021-01-18