Krystyna Piotrowska akvatint etsning

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

KRYSTYNA PIOTROWSKA (1949): "Självporträtt med hand 3", signerade och daterad -86, numrerad 44/50, akvatint etsning, bildmått ca 49,5x66 cm

Ej examinerad ur ram

864815

2021-01-23