Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
KRYSTYNA PIOTROWSKA (1949): "Självporträtt med hand 3", signerade och daterad -86, numrerad 44/50, akvatint etsning, bildmått ca 49,5x66 cm
Ej examinerad ur ram
864815
2021-01-23