Edition Amour Hermès Arceau Armbandsur 2000-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HERMÈS, Arceau, armbandsur, 2000-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, datum, krona med monogram, läderrem med justerbart viklås i original ref nr. BB710.1700/2.E11, ref nr. AR4.810, serie nr. 2335516, diam ca 41 mm, manual medföljer

Glas med märke/ prick vid 10:an. Boett med repor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

864822

2021-02-07