Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PARTI SILVER, 1900-tal, 2 dlr, bestående av: bägare med hänkel, utländska stämplar, dräktspänne sign Owe Johansson total vikt ca 150 g
Åldersrelaterat slitage
864825
2021-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här