Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PARTI SILVER, 1900-tal, 2 dlr, bestående av: bägare med hänkel, utländska stämplar, dräktspänne sign Owe Johansson total vikt ca 150 g

Kuntoraportti

Åldersrelaterat slitage

864825

Päivämäärä:

2021-01-18