Parti silver
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PARTI SILVER, 1900-tal, 2 dlr, bestående av: bägare med hänkel, utländska stämplar, dräktspänne sign Owe Johansson total vikt ca 150 g
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage
864825
Päivämäärä:
2021-01-18