Väggur 1800-tal

Väggur 1800-tal
Väggur 1800-tal
Väggur 1800-tal
Väggur 1800-tal
Väggur 1800-tal
Väggur 1800-tal
Väggur 1800-tal
Väggur 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGUR, 1800-tal, urtavla med romerska siffror, svarvad dekor, lucka i glas med figurscen, höjd ca 51 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, fanéravslag

864827

2021-01-18