Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGUR, 1800-tal, urtavla med romerska siffror, svarvad dekor, lucka i glas med figurscen, höjd ca 51 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, fanéravslag
864827
2021-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här