Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, ek, Gripsholmsmodell, rutig klädsel, lösa plymåer, sitthöjd ca 44 cm
PROVENIENS: Inköpta på Nordiska Kompaniets verkstäder på 1940-talet
Smärre slitage, stifthål
864831
2021-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här