Fåtöljer ek Gripsholm

Fåtöljer ek Gripsholm
Fåtöljer ek Gripsholm
Fåtöljer ek Gripsholm
Fåtöljer ek Gripsholm
Fåtöljer ek Gripsholm
Fåtöljer ek Gripsholm
Fåtöljer ek Gripsholm
Fåtöljer ek Gripsholm

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, ek, Gripsholmsmodell, rutig klädsel, lösa plymåer, sitthöjd ca 44 cm

PROVENIENS: Inköpta på Nordiska Kompaniets verkstäder på 1940-talet

Smärre slitage, stifthål

864831

2021-01-18