Arne Anderson olja på duk

Arne Anderson olja på duk
Arne Anderson olja på duk
Arne Anderson olja på duk
Arne Anderson olja på duk
Arne Anderson olja på duk
Arne Anderson olja på duk

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

ARNE ANDERSON (född 1933), Åkerlandskap med älg, signerad, olja på duk, ca 60x90 cm.

864847

2021-01-23