Säng gustaviansk stil

Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGAR, 2 st, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, skuren dekor, svängda gavlar höjd ca 104 cm, bäddmått ca 90x190 cm

slitage

864851

2021-01-23