Tamburmajor mässing

Tamburmajor mässing
Tamburmajor mässing
Tamburmajor mässing
Tamburmajor mässing
Tamburmajor mässing
Tamburmajor mässing

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, mässing, med paraplyställ, Fagerhult Skåne, höjd ca 180 cm

I

Bruksslitage, ställvis nötta partier, etikett saknas

864853

2021-01-23