Klubbat för:
750 SEK
1 000 SEK
TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, mässing, med paraplyställ, Fagerhult Skåne, höjd ca 180 cm
I
Bruksslitage, ställvis nötta partier, etikett saknas
864853
2021-01-23