Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BOKHYLLA, modell "Roxen", för IKEA, 1950/60-tal, tekafanér samt svärtade gavlar, höjd ca 175, 100x35 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, fanérskador i form av repor
864863
2021-01-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner