Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL HARRY STÅLHANE, skålfat, Rörstrand, unik, stengods, glaserad i olika bruna samt blå nyanser, signerad R Ch Stålhane, diameter ca 28 cm
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma
864866
2021-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här