Slevar i silver

Slevar i silver
Slevar i silver
Slevar i silver
Slevar i silver
Slevar i silver
Slevar i silver
Slevar i silver
Slevar i silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLEVAR, 2 st., silver, 1800-tal, skaft i svärtat trä samt valbard, längd ca 39 samt 48 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

864875

2021-01-23