Rakspegel i kolonialstil

Rakspegel i kolonialstil
Rakspegel i kolonialstil
Rakspegel i kolonialstil
Rakspegel i kolonialstil
Rakspegel i kolonialstil
Rakspegel i kolonialstil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAKSPEGEL, kolonialstil, 1900-talets början, bambu samt rotting, metallbeslag, låda i sarg, höj och sänkbar, lägsta höjd ca 141 cm

Smärre bruksslitage

864876

2021-01-18