Damskrivbord

Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1700/1800-tal, låda med fack, senare bemålning i vitt samt senare handtag, höjd ca 71 samt 98x64 cm

Renoverat, kompletterat, torsprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

864894

2021-01-23