Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LODREGULATOR, nyrenässans, 1900-talets början, fanerad, vitemaljerad urtavla, lod och pendel medföljer, höjd ca 128, bredd 42,5 cm
Ej funktionstestad SAV garanterar ej funktionen
864901
2021-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här