Lodregulator

Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LODREGULATOR, nyrenässans, 1900-talets början, fanerad, vitemaljerad urtavla, lod och pendel medföljer, höjd ca 128, bredd 42,5 cm

Ej funktionstestad SAV garanterar ej funktionen

864901

2021-01-23