Bänk med fällbara sitsar 1900-talets mitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄNK med fällbara sitsar, 1900-talets mitt, plats för 6 personer, furu, bredd 270, höjd 85, sitthöjd 44,5 cm

Slitage, enstaka bortfall, repor

864923

2021-01-22