OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (troligen Ungern, 1900-tal): klippavsats med båtar, signerad Szirom, olja på pannå, 60x80

864928

2021-01-18