Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARIN NILSSON (1884-1973): figuriner, 3 st, gips, 1900-talets första hälft, samtliga signerade, höjd ca 20, 30, 36 cm
Den mindre med avsgal vid sockelm bruksspår
864931
2021-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här