Bokskåp NK
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, 3 st, omkring 1900-talets mitt, Nordiska Kompaniet, undertill med skåpdörrar, centralt med utdragbara skrivskivor, overdel med hyllplan varav 1 skåp med jalusi och lådor, höjd ca 200, bredd 101, djup 40 cm, nyckel finns
Bruksslitage med mindre störmärken kring stommar
864951
2021-01-18