Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, 1900-tal, med flyttbara hyllplan samt tre lådor,
svartmålad, höjd ca 99 cm, 152x32 cm
Slitage, senare bemålning, senare monterad belysning, bakstycke med upptaget hål
864980
2021-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här