Bokhylla 1900-tal
2021-01-20
864980
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOKHYLLA, 1900-tal, med flyttbara hyllplan samt tre lådor,
svartmålad, höjd ca 99 cm, 152x32 cm
Slitage, senare bemålning, senare monterad belysning, bakstycke med upptaget hål