Skrivbord
2021-01-20
864981
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, drickamålat, sarg med låda, höjd ca 76, 105x65 cm
Bruksslitage