Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

700 SEK

1 200 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, drickamålat, sarg med låda, höjd ca 76, 105x65 cm

Bruksslitage

864981

2021-01-20