Hörnskåp
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, England fanerat i mahogny, överdel med vitrin med glashyllor, belysning, höjd ca 180, 38x38 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
Belysning ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
865003
Päivämäärä:
2021-01-20