Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSEF EKBERG, vas, Gustafsberg, flintgods, sk sgraffito, blomsterdekor mot ljusblå fond, signerad samt daterad 1923, höjd 23 cm
Smärre slitage, ställvis med repor och märken på glasyr
865008
2021-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här