Bokhylla teak
2021-01-20
865019
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal, tre sektioner, skåpsdel med skjutdörrar, invändig med hyllplan, höjd ca 200, 240x44-22 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, nedmonterad