Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal, tre sektioner, skåpsdel med skjutdörrar, invändig med hyllplan, höjd ca 200, 240x44-22 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, nedmonterad
865019
2021-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här