Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
ERIC PALMQUIST, (2), Älg respektive rådjur, signerade samt daterade -79, akvareller, ca 33x29 respektive 37x25 cm
Ej examinerade ur ramar
865023
2021-01-20