Klubbat för:
4 000 SEK
2 000 SEK
ERNST BILLGREN. "Rubinen",signerad och numrerad 135/300 färglitografi, ca 31x30 cm
Utförd till blodgivarkampanjen 1999. medföljer tidningsartikel om verket
Oramat blad
865032
2021-01-20