Ernst Billgren

Ernst Billgren
Ernst Billgren

Klubbat för:

4 000 SEK

2 000 SEK

ERNST BILLGREN. "Rubinen",signerad och numrerad 135/300 färglitografi, ca 31x30 cm

Utförd till blodgivarkampanjen 1999. medföljer tidningsartikel om verket

Oramat blad

865032

2021-01-20