Edition Amour Omega Armbandsur 18K 1950-tal

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

22 000 SEK

OMEGA, armbandsur, 1950-tal, 18K, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, halvstel länk med viklås 18K i original, ref nr. 381505/ 3981, serie nr. 14451, verk nr. 16222275, kaliber 540, diam ca 25x25 mm (32), längd totalt ca 17 cm, vikt ca 59.1 g, etui original medföljer

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstilfället. SAV garanterar ej funktionen.

865038

2021-02-07