Sjöö Sandström Royal Steel Armbandsur

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SJÖÖ SANDSTRÖM, Royal Steel, armbandsur, 1990-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, datum, krona med monogram, läderrem och sölja i original, serie nr. 945/1000, diam ca 37 mm, kvitto i original daterad 19/11-98, ficka i läder samt box i original medföljer

Fint skick. Obetydligt slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

865073

2021-01-24