Carl Malmsten Pyramid

Carl Malmsten Pyramid
Carl Malmsten Pyramid
Carl Malmsten Pyramid
Carl Malmsten Pyramid
Carl Malmsten Pyramid
Carl Malmsten Pyramid
Carl Malmsten Pyramid
Carl Malmsten Pyramid
Carl Malmsten Pyramid
Carl Malmsten Pyramid
Carl Malmsten Pyramid
Carl Malmsten Pyramid
Carl Malmsten Pyramid
Carl Malmsten Pyramid
Carl Malmsten Pyramid
Carl Malmsten Pyramid

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL MALMSTEN, matgrupp, "Pyramid", valnöt, 7 dlr,
bestående av: matbord och 6 stolar, bordets höjd ca 75, diameter 120, stolarnas sitthöjd 43, 2 iläggsskivor om 50 cm vardera

Enstaka repor, sitsarnas klädsel med slitage

865086

2021-01-18