Golvvas Kina 18/1900-tal

Golvvas Kina 18/1900-tal
Golvvas Kina 18/1900-tal
Golvvas Kina 18/1900-tal
Golvvas Kina 18/1900-tal
Golvvas Kina 18/1900-tal
Golvvas Kina 18/1900-tal
Golvvas Kina 18/1900-tal
Golvvas Kina 18/1900-tal
Golvvas Kina 18/1900-tal
Golvvas Kina 18/1900-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVVAS, Kina 18/1900-tal, med hänklar, porslin, dekor med bl a, figurscener, höjd ca 60 cm

Mynningsdefekt, hänklar med nagg

865092

2021-01-18