Bror Hjorth skulptur i brons
Klubbat för:
48 000 SEK
Arviointi
20 000 SEK
Kuvaus
BROR HJORTH (1894 -1968): Skulptur i form av sittande man, patinerad brons, signerad Bror Hjorth 1962, numrerad 2/6, gjutarstämpel Erik Pettersson fud, höjd 44 cm
Kuntoraportti
865097
Päivämäärä:
2021-01-18