Bror Hjorth skulptur i brons

Bror Hjorth skulptur i brons
Bror Hjorth skulptur i brons
Bror Hjorth skulptur i brons
Bror Hjorth skulptur i brons
Bror Hjorth skulptur i brons
Bror Hjorth skulptur i brons
Bror Hjorth skulptur i brons
Bror Hjorth skulptur i brons
Bror Hjorth skulptur i brons
Bror Hjorth skulptur i brons
Bror Hjorth skulptur i brons
Bror Hjorth skulptur i brons
Bror Hjorth skulptur i brons
Bror Hjorth skulptur i brons
Bror Hjorth skulptur i brons
Bror Hjorth skulptur i brons

Klubbat för:

48 000 SEK

Arviointi

20 000 SEK

Kuvaus

BROR HJORTH (1894 -1968): Skulptur i form av sittande man, patinerad brons, signerad Bror Hjorth 1962, numrerad 2/6, gjutarstämpel Erik Pettersson fud, höjd 44 cm

Kuntoraportti

865097

Päivämäärä:

2021-01-18