Frack samt smoking

Frack samt smoking
Frack samt smoking
Frack samt smoking
Frack samt smoking
Frack samt smoking
Frack samt smoking
Frack samt smoking
Frack samt smoking

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

FRACK SAMT SMOKING, 5 dlr, frackjacka märkt ´Nobel clothings´, storlek C150, 2 st byxor märkta ´Style´ varav ett par märkta ´The gallant Look / Maria of Sweden, midjemått ca 88 cm, beninnerlängd ca 85 cm, 2 st smokingkavajer, märkta ´Style´, ärmlängd ca63 cm, bystvidd ca 102 cm, längd ca 80 cm, i ull samt polyester

bruksslitage, trådrepor samt fläckar, ett par byxor med utlagd stuss, en smokingkavaj med hål i fodret

865099

2021-01-18