Samearbete
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SALLADSSKÅL, KNIV, DOSA, ASK, 1900-tal, samearbete, trä samt horn, signerade, knivens längd inkl. slide 29 cm
865126
2021-01-18
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här