Samearbete

Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALLADSSKÅL, KNIV, DOSA, ASK, 1900-tal, samearbete, trä samt horn, signerade, knivens längd inkl. slide 29 cm

865126

2021-01-18