Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, En allegori, brunt bläck och akvarell på papper, bruna ramlinjer, 29,5x20 cm
Fläckar och tejprester
865130
2021-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här